Wypożyczalnia kajaków

Nasza firma działa już wiele lat. Doświadczenie jakie zebraliśmy pozwala nam mówić, że jesteśmy jednymi z najlepszych w regionie. Zajmujemy się wynajmem kajaków, transportem kajaków, przewozem osób, przewozem rzeczy, opieką instruktorską i ratowniczą, organizacją cateringu, biwaków i spływów. Kapitan jest instruktorem turystyki kajakowej i ratownikiem WOPR.

Sprzęt wynajmowany przez Kapitana jest przed każdym spływem sprawdzany i gotowy do użycia. Do celów transportowych w posiadaniu firmy są również samochody dzięki którym można przetransportować zarówno osoby jak i rzeczy na spływ pod każdą rzekę.

Mając na celu rozwijanie lokalnej turystyki i zwiększanie ruchu turystycznego na Pojezierzu Wałeckim, Kapitan należy do Wałeckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. WLOT pełni rolę platformy współpracy branży turystycznej, wspiera wszelką działalność na rzecz rozwoju turystyki i aktywnego wypoczynku, popularyzując jednocześnie krajoznawstwo oraz ochronę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.

Zostaliśmy odznaczeni wyróżnieniem “Najlepszy usługodawca branży turystycznej roku 2007” wydane przez Stowarzyszenie Gmin Pojezierza Wałeckiego.

Spływ z Kapitanem po rzece to jak rejs po oceanie – pełen niezapomnianych przygód i niecodziennych wspomnień!

Polecamy