Organizacja spływów

Wieloletnie doświadczenie pozwala zorganizować profesjonalny spływ ze wszystkimi atrakcjami. Czy to będzie spływ rodzinny czy firmowy. Przecież nie od dziś wiadomo, że dobra integracja wzmacnia więzi, a w firmie więź między pracownikami i pracowników z firmą jest ważna. Dlatego też dzięki nam mogą Państwo spędzić wspaniałe chwile na spływie kajakowym.

Dobierając trasę i program spływu kierujemy się doświadczeniem kajakarzy, budżetem, preferencjami klienta, wiekiem uczestników oraz możliwościami kondycyjnymi. Nie jest konieczne przepłynięcie całej trasy szlaku. Wybierzemy najlepsze fragmenty na Państwa spływ.

Dlaczego wybrać nas? Jesteśmy również kajakarzami. Znamy dobrze rzeki, potrzeby z nimi związane. Pozwala to na przewidzenie wielu czynników mających wpływ na powodzenie spływu. Jesteśmy legalną długo letnią firmą, wystawiamy rachunki, mamy potrzebne zezwolenia i licencje.

Poza spływem czy samym wynajmem zapewniamy catering. Dowozimy również posiłki na wskazane miejsce na spływie. Naszą specjalnością jest pstrąg po kapitańsku z nadzieniem w folii aluminiowej. Przygotowujemy również przepyszną kuchnię staropolską.

W zapytaniu o organizację spływu prosimy o uwzględnienie informacji o liczbie uczestników, terminie, rzece jaką planujecie Państwo spływ, oczekiwany standard noclegów (pole namiotowe czy może agroturystyka), wiek uczestników oraz dodatkowe atrakcje (ognisko, muzyka, konkursy). Informacje prosimy kierować mailowo.

Polecamy